Mistr strojírenské výroby

Všude, kde se zpracovává, čerpá, ukládá a rozděluje voda, hraje VAG již 140 let centrální roli. Přes 1200 lidí celosvětově vyvíjí pomocí flexibilních výrobních metod a fundovaných vědomostí v oboru speciální řešení pro naše zákazníky. Tak plujeme pomocí zkušeností, znalostí, velké porce zvědavosti a inovační síly dále směrem k úspěchu. A rosteme dál. Mezinárodní trhy a komplexní program výroby požadují talentované a kvalifikované pracovníky, vysokou míru motivace, tak jako i uvědomování si zodpovědnosti. Objevte s námi nové možnosti a staňte se součástí naší celosvětově účinně působící posádky.

Náplň práce:

  • Řízení svěřeného výrobního pracoviště na provozu strojírny a přidělených pracovníků, organizace dělby práce na svěřeném útvaru a školení pracovníků.
  • Zajišťování pracovní a technologické kázně podřízených pracovníků, dělby práce a plnění úkolů ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času (tj. v souladu se stanoveným výrobním plánem).
  • Reporting – kontrola dosažených výsledků a jejich porovnávání se stanovenými cíli. Identifikace odchylek, stanovení jejich příčin, návrh opatření k odstranění odchylek.
  • Zajištění implementace a dodržování pravidel BOZP, PO a ochrany životního prostředí na svěřeném úseku, provádění pravidelných kontrol.
  • Spolupráce s personálním úsekem na náboru nových pracovníků a zpracování podkladů pro odměňování pracovníků, dále také na zabezpečování předepsané odborné způsobilosti podřízených pracovníků (školení), či v případě kázeňských přestupků pracovníků.
  • Identifikace potencionálních rizik či možných výrobních problémů a účast na jejich řešení a na nastavení preventivních či nápravných opatření.
  • Aktivní vyhledávání možností a způsobů, díky kterým lze zlepšit či zefektivnit výrobní procesy, metody, využívané zdroje (materiálové, strojní, lidské apod.) nebo kvalitu výrobků.
  • Podílí se na implementaci a kontrole dodržování metod „štíhlé výroby“.
  • Vedení příslušné provozní a technické dokumentace.
  • Spolupráce při auditech a kontrolách.

Kvalifikační požadavky a zkušenosti:

Vyučení / SŠ vzdělání nejlépe technického směru.

Praxe na pozici spojené s vedením týmu ve výrobní společnosti, nejlépe v oboru strojírenství – prokazatelná schopnost vést, motivovat a rozvíjet kolektiv podřízených pracovníků a zorganizovat si práci.

Uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook); zkušenost se SAP nebo jiným podnikovým ERP systémem výhodou.

Zkušenost s principy a metodami „štíhlé výroby“ (např. KAIZEN, MUDA, 5S apod.) a denní vizualizací výsledků svěřeného výrobního pracoviště (tzv. Visual Daily Management).

Alespoň základní znalost anglického jazyka výhodou.

Vysoké pracovní nasazení, samostatnost, pečlivost a odpovědnost.

Proaktivní přístup a schopnost řešení problémů.

Ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

Firma: VAG s.r.o.

Kontakt: Bc. Nikola KEPRTOVÁ
Lipová alej 3087/1
695 01 Hodonín

Telefon: 518318131

Místo práce: Hodonín

Plat: 35000 Kč/měsíc

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé